Transparantie over matching
Je mag altijd weten waarom iemand voorgesteld wordt. Daarom tonen we de volledige opsplitsing van elke score.
Hoe we rangschikkenAI-overeenkomst 60%Afstand 20%Reviews 10%Premium boost 10%Mock
AI-overeenkomst (60%)
We vergelijken je beeld of projectbeschrijving met echte portfolioprojecten van zelfstandigen.
Afstand (20%)
Berekend vanaf de gemeente van het project, binnen je zoekradius van 15, 25 of 50 km.
Reviews (10%)
Enkel echte reviews van klanten, met het aantal reviews zichtbaar naast het gemiddelde.
Premium boost (10%)
Een premium abonnement geeft een beperkte boost. Het kan een match nooit domineren, en we tonen het altijd apart.
Wat AI niet doet
AI verzint nooit reputatie, ervaring, beschikbaarheid, projectaantallen of afstanden. Die komen uitsluitend uit de databank. In dit prototype staat een MOCK-label bij voorbeelddata.
